Hvězdy filmu aneb Skautská veselice

James Bond, Barbie a Ken, Rocky nebo Mrazík. To vše znamená jediné. Skautská veselice. Největší akce roku.

Patnáctý ročník proběhl ve stylu filmových hvězd.

Nejdříve Společenské centrum naplnily děti, které zažily mnoho legrace s Elsou a Annou z Ledového království, Shrekem, Minnie a mnoho dalšími. Zde patří největší poděkování holkám a klukům z družin Kopretin a Vlků, kteří celou dětskou párty připravili.

K večeru se po červeném koberci prošli dospěláci. Aby nikomu nic neuniklo, prováděl návštěvníky celým večerem kapitán Jack Sparrow a Hector Barbossa, jeho věčný protivník.

Úvodem se vrátili k videopozvánkám, které bavily už týdny před akcí širokou veřejnost. Do filmového světa potom všechny zatáhla kapela Acoustrings, nechybělo ani předtančení holek z družiny Kopretin s písničkou What a feeling. Poté parket roztančil DJ Seppi, který zahrál vše, co návštěvníkům na uších viděl.

Celý večer provázela hra o ceny, poznávačka známých filmových plakátů a nechyběly ani tématické drinky nebo selfiemat. Zlatým hřebem večera bylo jako každoročně půlnoční překvapení.

Tímto děkujeme moc za hojnou účast a za podporu skautů a skautek, které si opravdu vážíme.

Naše vřelé poděkování patří i Kulturnímu klubu společně s městem Rožmitál pod Třemšínem i všem, kteří nás podpořili věcně i finančně a mohla tak proběhnout hra o ceny. Nemalé díky patří všem, co se podíleli na videopozvánkách, další obrovské díky patří všem, co akci připravovali.

Díky!

Vraťte se proto nadechnout atmosféru ROŽMIWOODU na našem rajčati nebo si znovu můžete pustit nějakou naši videopozvánku na našem YouTube.