Přispějte na pozemek Na Dědku

Naší skautskou hájovnu tragicky zničil začátkem léta 2019 požár. A my po zdolání mnoha překážek konečně stavíme! A taky se nám podařilo dojednat odkup části pozemků od Lesů ČR, aby naše tábořiště bylo scelené a mohlo se okolo nové hájovny bezpečně tábořit. Prosím přispějte nám na odkup.

Peníze na pozemek jsme si museli dočasně půjčit z kasičky na stavbu hájovny, kam je ale brzy budeme muset vrátit, a tak potřebujeme vaší pomoc. Díky vaším finančním příspěvkům umožníte tisícům kluků a holek prožívat nezapomenutelná dobrodružství na této krásné louce v CHKO Brdy.Váš příspěvěk pomůže odkoupit pozemky o výměře 2 479 m2.

Váš dar se díky Skautské nadaci Jaroslava Foglara zdvojnásobí! Ta totiž za každou přispěnou korunu od vás přispěje další korunou.