Každý týden máme schůzky a během roku pořádáme spousty akcí pro veřejnost.
Středisko má městskou klubovnu, která vyžaduje stálou provozní péči, a plánuje obnovit hájovnu Na Dědku.
Ze stovek dobrovolných hodin našich vedoucích čerpá více jak stočlenné středisko, ale i jiné spolky a veřejnost, zejména děti a mládež.

Provoz střediska stojí mnoho peněz a hlavně práce. Pokud byste nás chtěli jakkoliv podpořit, budeme moc rádi.
Vítáme jak finanční nebo materiální podporu, tak i pomoc při brigádách či akcích.
Nebojte se nás kontaktovat na našem emailu rozmital@skaut.cz, můžeme se domluvit na konkrétní formě pomoci.

Děkujeme všem našim sponzorům a partnerům
za jejich podporu a spolupráci

Projekt Skauti Rožmitál dětem je spolufinancován Evropskou unií

Podpora projektů konečných žadatelů naplňující cíle  SCLLD MAS Podbrdsko, z.s.

Popis a cíl: Tento projekt navazuje na naši dlouhodobou snahu o zkvalitnění zázemí pro volnočasové aktivity pro děti a mládež.
Projekt rozšiřuje a obnovuje vybavení střediska.
Pořídili jsme velkokapacitní stan, dva průtokové ohřívače vody, elektrocentrálu, skladový kontejner, dvě konstrukce stanu, tři stanové plachty, malý hangár a kalač.

Projekt Skauti Rožmitál dětem byl v roce 2022 podpořen dotací z Programu rozvoje venkova ČR na
období 2014-2020 prostřednictvím 4. výzvy MAS PODBRDSKO, z.s.
Projekt rozšiřuje a obnovuje vybavení skautského střediska.

Projekt obnovy základny Na Dědku je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme